Lista startowa Podjazdy wyścigowe  2019-09-08

Nr Godzina startu Kierowca Pilot Samochód Grupa
Klasa
1 11:00:00 Chruściel Mateusz Fiat 126p (WR) Kl 126p
2 11:01:00 Skórka Patryk Fiat 126p Kl 126p
3 11:02:00 Zieliński Grzegorz Fiat 126p Kl 126p
4 11:03:00 Kędzierski Paweł Fiat 126p Orły Rally Team Kl 126p
5 11:04:00 Słaby Eugeniusz Fiat 126p Kl 126p
6 11:05:00 Kędzierski Piotr Fiat 126p Orły Rally Team Kl 126p
7 11:06:00 Rebob Limak Trabant Kl 1
8 11:07:00 Kańduła Paweł Fiat CC Kl 1
9 11:08:00 Kuczyński Robert Peugeot 106 Kl 2
10 11:09:00 Motowilczuk Krzysztof Opel Corsa Kl 2
11 11:10:00 Biernat Marcin Corsubishi Kl 2
12 11:11:00 Fudalej Marek Fiat Punto Kl 2
13 11:12:00 Ceglarski łukasz Ford Puma Kl 2
14 11:13:00 Moskal Maciej Honda Civic Kl 2
15 11:14:00 Francikiewicz Bartosz Fiat Cinquecento Kl CC/SC
16 11:15:00 Orman Damian Fiat CC Kl CC/SC
17 11:16:00 Hulewicz Dariusz Fiat CC Kl CC/SC
18 11:17:00 Lech Adam Lech Brygida Fiat CC Kl Trening
19 11:18:00 Quattro Bartek Fiat Seicento Kl CC/SC
20 11:19:00 Fintz Sebastian Fiat SC MAXI Kl CC/SC
21 11:20:00 Alexx Jacek Citroen C2 Kl 3
22 11:21:00 Betlewicz Daniel Citroen Saxo Kl 3
23 11:22:00 Wolak Damian Citroen Saxo Kl 3
24 11:23:00 Szewczyk Marcin PEUGEOT 206 XS Kl 3
25 11:24:00 Klimuntowski Michał Honda Civic Kl 3
26 11:25:00 Krawiec Jarosław Polonez Kl 3
27 11:26:00 Lachtera łukasz Honda Civic Kl 4
28 11:27:00 Pawlak Krzysiek Renault Megane coupe Kl 4
29 11:28:00 Zajkowski Dariusz Citroen Xsara Kl 4
30 11:29:00 Majdziak Mariusz Toyota Celica Kl 4
31 11:30:00 Janeczko Andrzej Peugeot 206 Kl 4
32 11:31:00 Koziarski Mariusz Opel Astra Kl 4
33 11:32:00 Zenfler Tomasz Renault Clio Kl 4
34 11:33:00 Gołąb łukasz Renault Clio 3 rs Kl 4
35 11:34:00 Zataj Michał BMW E30 318is Kl 4
36 11:35:00 łuczak Mateusz Opel Corsa 2.0 8v Kl 4
37 11:36:00 Chamielec Tomasz Renault clio Kl 4
38 11:37:00 Dąbrowa Kuba Subaru Impreza Kl 5
39 11:38:00 Jeczeń Robert Subaru Impreza Kl 5
40 11:39:00 żurawek Mariusz Mitsubischi lancer evo 6 Kl 5
41 11:40:00 Pawarski Bartek Mitsubishi Lancer Evo IX Kl 5
42 11:41:00 Puszkinen Kacper BMW 330 e46 Kl RWD Open
43 11:42:00 Jarząbek Maciej BMW 323ti Kl RWD Open
44 11:43:00 Kraska Wojciech BMW 325ti Kl RWD Open
45 11:44:00 Iwaszkiewicz Marcin Bmw E30 Kl RWD Open
46 11:45:00 Faryna Grzegorz BMW ŻMS Kl RWD Open
47 11:46:00 Mazur Szymon BMW Kl RWD Open
48 11:47:00 Zawadzki Michał BMW Power E36 Kl RWD Open
50 11:48:00 Kościelnik Marian Kowalski Przemek Seicento Kl Trening
51 11:49:00 Niwergol Martin Niwergol PEUGEOT 208 R2 Kl Trening
52 11:50:00 Pruchnicki Mariusz Pruchnicki Kacper Vw GOLF III Kl Trening
53 11:51:00 Trosiński Michał Wisz Grzegorz Ford Escort Kl Trening
54 11:52:00 Gadowski Adrian Bednarek Paweł Renault Megane AKRally Team Kl Trening
55 11:53:00 Jaśnikowski Marcin Ciupa Dariusz Citroen C2 Kl Trening
56 11:54:00 Dybik Piotr Jóźwik Emilia Kia Picanto Kl Trening