Lista startowa Podjazdy treningowe  2019-09-08

Nr Godzina startu Kierowca Pilot Samochód Grupa
Klasa
1 09:30:00 Chruściel Mateusz Fiat 126p (WR) Kl 126p
2 09:31:00 Skórka Patryk Fiat 126p Kl 126p
3 09:32:00 Zieliński Grzegorz Fiat 126p Kl 126p
4 09:33:00 Kędzierski Paweł Fiat 126p Orły Rally Team Kl 126p
5 09:34:00 Słaby Eugeniusz Fiat 126p Kl 126p
6 09:35:00 Kędzierski Piotr Fiat 126p Orły Rally Team Kl 126p
7 09:36:00 Rebob Limak Trabant Kl 1
8 09:37:00 Kańduła Paweł Fiat CC Kl 1
9 09:38:00 Kuczyński Robert Peugeot 106 Kl 2
10 09:39:00 Motowilczuk Krzysztof Opel Corsa Kl 2
11 09:40:00 Biernat Marcin Corsubishi Kl 2
12 09:41:00 Fudalej Marek Fiat Punto Kl 2
13 09:42:00 Ceglarski łukasz Ford Puma Kl 2
14 09:43:00 Moskal Maciej Honda Civic Kl 2
15 09:44:00 Francikiewicz Bartosz Fiat Cinquecento Kl CC/SC
16 09:45:00 Orman Damian Fiat CC Kl CC/SC
17 09:46:00 Hulewicz Dariusz Fiat CC Kl CC/SC
18 09:47:00 Lech Adam Lech Brygida Fiat CC Kl Trening
19 09:48:00 Quattro Bartek Fiat Seicento Kl CC/SC
20 09:49:00 Fintz Sebastian Fiat SC MAXI Kl CC/SC
21 09:50:00 Alexx Jacek Citroen C2 Kl 3
22 09:51:00 Betlewicz Daniel Citroen Saxo Kl 3
23 09:52:00 Wolak Damian Citroen Saxo Kl 3
24 09:53:00 Szewczyk Marcin PEUGEOT 206 XS Kl 3
25 09:54:00 Klimuntowski Michał Honda Civic Kl 3
26 09:55:00 Krawiec Jarosław Polonez Kl 3
27 09:56:00 Lachtera łukasz Honda Civic Kl 4
28 09:57:00 Pawlak Krzysiek Renault Megane coupe Kl 4
29 09:58:00 Zajkowski Dariusz Citroen Xsara Kl 4
30 09:59:00 Majdziak Mariusz Toyota Celica Kl 4
31 10:00:00 Janeczko Andrzej Peugeot 206 Kl 4
32 10:01:00 Koziarski Mariusz Opel Astra Kl 4
33 10:02:00 Zenfler Tomasz Renault Clio Kl 4
34 10:03:00 Gołąb łukasz Renault Clio 3 rs Kl 4
35 10:04:00 Zataj Michał BMW E30 318is Kl 4
36 10:05:00 łuczak Mateusz Opel Corsa 2.0 8v Kl 4
37 10:06:00 Chamielec Tomasz Renault clio Kl 4
38 10:07:00 Dąbrowa Kuba Subaru Impreza Kl 5
39 10:08:00 Jeczeń Robert Subaru Impreza Kl 5
40 10:09:00 żurawek Mariusz Mitsubischi lancer evo 6 Kl 5
41 10:10:00 Pawarski Bartek Mitsubishi Lancer Evo IX Kl 5
42 10:11:00 Puszkinen Kacper BMW 330 e46 Kl RWD Open
43 10:12:00 Jarząbek Maciej BMW 323ti Kl RWD Open
44 10:13:00 Kraska Wojciech BMW 325ti Kl RWD Open
45 10:14:00 Iwaszkiewicz Marcin Bmw E30 Kl RWD Open
46 10:15:00 Faryna Grzegorz BMW ŻMS Kl RWD Open
47 10:16:00 Mazur Szymon BMW Kl RWD Open
48 10:17:00 Zawadzki Michał BMW Power E36 Kl RWD Open
50 10:18:00 Kościelnik Marian Kowalski Przemek Seicento Kl Trening
51 10:19:00 Niwergol Martin Niwergol PEUGEOT 208 R2 Kl Trening
52 10:20:00 Pruchnicki Mariusz Pruchnicki Kacper Vw GOLF III Kl Trening
53 10:21:00 Trosiński Michał Wisz Grzegorz Ford Escort Kl Trening
54 10:22:00 Gadowski Adrian Bednarek Paweł Renault Megane AKRally Team Kl Trening
55 10:23:00 Jaśnikowski Marcin Ciupa Dariusz Citroen C2 Kl Trening
56 10:24:00 Dybik Piotr Jóźwik Emilia Kia Picanto Kl Trening