Statystyki rajdu

Pozycja w klasyfikacji generalnej

Zwycięzcy Klasyfikacja generalna

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 żurawek Mariusz
 
Mitsubischi lancer evo 6 0:12:21.90
2 Dąbrowa Kuba
 
Subaru Impreza 0:12:34.50 00:12.60
3 Jeczeń Robert
 
Subaru Impreza 0:12:38.00 00:16.10

Zwycięzcy Kl 6

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
Jeszcze nie ma wyników

Zwycięzcy Kl 5

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 żurawek Mariusz
 
Mitsubischi lancer evo 6 0:12:21.90
2 Dąbrowa Kuba
 
Subaru Impreza 0:12:34.50 00:12.60
3 Jeczeń Robert
 
Subaru Impreza 0:12:38.00 00:16.10

Zwycięzcy Kl 4

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Chamielec Tomasz
 
Renault clio 0:13:04.30
2 Zataj Michał
 
BMW E30 318is 0:13:17.70 00:13.40
3 Majdziak Mariusz
 
Toyota Celica 0:13:19.20 00:14.90

Zwycięzcy Kl 3

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Klimuntowski Michał
 
Honda Civic 0:13:25.00
2 Wolak Damian
 
Citroen Saxo 0:13:42.50 00:17.50
3 Betlewicz Daniel
 
Citroen Saxo 0:13:52.50 00:05 00:27.50

Zwycięzcy Kl 2

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Kuczyński Robert
 
Peugeot 106 0:14:00.20 00:05
2 Fudalej Marek
 
Fiat Punto 0:14:02.10 00:01.90
3 Motowilczuk Krzysztof
 
Opel Corsa 0:14:04.30 00:04.10

Zwycięzcy Kl 1

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Rebob Limak
 
Trabant 0:14:47.20
2 Kańduła Paweł
 
Fiat CC 0:15:16.70 00:29.50

Zwycięzcy Kl RWD Open

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Puszkinen Kacper
 
BMW 330 e46 0:13:02.90
2 Jarząbek Maciej
 
BMW 323ti 0:13:09.20 00:06.30
3 Kraska Wojciech
 
BMW 325ti 0:13:11.40 00:08.50

Zwycięzcy Kl Historyczna

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
Jeszcze nie ma wyników

Zwycięzcy Kl 126p

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Zieliński Grzegorz
 
Fiat 126p 0:15:57.70
2 Kędzierski Paweł
 
Fiat 126p Orły Rally Team 0:16:05.40 00:07.70
3 Skórka Patryk
 
Fiat 126p 0:16:14.00 00:16.30

Zwycięzcy Kl Junior

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
Jeszcze nie ma wyników

Zwycięzcy Kl Trening

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Niwergol Martin
  Niwergol
PEUGEOT 208 R2 0:13:10.60
2 Jaśnikowski Marcin
Ciupa Dariusz
Citroen C2 0:14:22.00 01:11.40
3 Lech Adam
Lech Brygida
Fiat CC 0:14:40.00 01:29.40

Zwycięzcy Kl CC/SC

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Quattro Bartek
 
Fiat Seicento 0:13:45.70 00:05
2 Fintz Sebastian
 
Fiat SC MAXI 0:13:50.30 00:04.60
3 Orman Damian
 
Fiat CC 0:14:34.70 00:49.00

Zwycięzcy odcinków specjalnych

OS Odcinek specjalny Kierowca
Pilot
Grupa Klasa Samochód Czas odcinka
1 Rościszów Chruściel Kl 126p Fiat 126p (WR) 00:00.00
2 Rościszów żurawek Kl 5 Mitsubischi lancer evo 6 03:07.30
3 Rościszów Słaby Kl 126p Fiat 126p 00:00.00
4 Rościszów Iwaszkiewicz Kl RWD Open Bmw E30 00:00.00
5 Rościszów Pawarski Kl 5 Mitsubishi Lancer Evo IX 00:00.00

Niesklasyfikowani

Lp. OS Nr Kierowca
Pilot
Powód
1 OS 2 46 Faryna